Člověk
facebooktwittertwitter

TMV SS spol. s r.o. je obchodní a servisní společností, která zastupuje zahraniční firmy na trhu v ČR a SR již od roku 1991, nebo je jejich oficiálním distributorem.

 

 

Web společnosti

Jedná se například o firmy InfraTec a Edevis pro termografické systémy a aktivní termografii a o AOS Technologies pro vysokorychlostní záznamy ve viditelném spektru. Firma je vybavena akreditovanou kalibrační laboratoří pro kalibraci infračervených radiometrických kamer a IR teploměrů dle ČSN EN ISO/ IEC 17025.

Firemní profil/company profile 

Samozřejmostí je předávání zakoupené techniky přímo u uživatele, zaškolení uživatelů, manuály v českém jazyce a následná podpora zákazníků formou konzultací, firemní „hotline“ a seminářů.

Otázku výběru dodavatele si klade většina zájemců o měřicí přístroje. Jistě se pravidelně setkáváte s nabídkami, které se schovávají za mimořádně výhodnými a působivými prezentacemi, za kterými se však skrývá „jednomužná“ firma bez důkladné znalosti produktů – jejich vnitřnostmi, uživatelského rozhraní a možnostech použití. Vaše rozhodnutí přitom může mít dalekosáhle následky, zdánlivě výhodný přístroj nesplňuje vaše požadavky, prodejce o Vás ztratil zájem v momentě, kdy jste uhradili zboží. Náš přístup je zcela odlišný, dal by se charakterizovat třemi slovy- kompetence, podpora, solidnost.

Solidnost pro nás neznamená jen znalost produktu, ale zároveň i způsob použití a samostatná aplikace. Jedině s těmito znalostmi jsme schopni Vám doporučit nejvhodnější produkt pro Vaše použití. Společně s přístrojem však získáte i naší podporu a pomoc při vytváření měřících postupů. Pro zajištění oboustranné spokojenosti je samozřejmostí otestování přístroje před zakoupením na vašich aplikacích, ať už se nachází u Vás ve společnosti popřípadě někde v terénu.

Pin It