Technologie
facebooktwittertwitter

V Českém institutu informatiky, robotiky a kybernetiky, ČVUT v Praze (CIIRC) proběhlo 11. října mimořádné setkání členů IQRF Alliance, Zástupci firem představili svá řešení a aktuální produkty, které mohou pomoci s úsporami energie a energetickým managementem provozů, budov i obcí a měst.

Například: MICRORISC - senzorický systém IQAROS pro měření teploty a vlhkosti v budovách, a komponenty pro přidání bezdrátové konektivity IQRF do světel.

DATmoLUX - veřejné osvětlení, které např. ve svém nejnovějším projektu aplikovali na brněnské dominantě, hradu Špilberk. Hrad je možné nasvítit dle situace různými barvami a doladit tak atmosféru okamžiku.

Spectrasol - inovativní a patentované osvětlení - plněspektrální osvětlení využívané ve školách, úřadech - všude tam, kde lidé potřebují mít pořádné osvětlení, které neničí jejich zrak a podporuje výkon a dobrou náladu.

Bylo připomenuto, že v současnosti existuje možnost získat dotaci na energeticky úsporné řízené venkovní osvětlení v obcích, zákazníkům byly předány kontakty pro případ,
že by s granty potřebovali pomoci. V případě zájmu kontaktujte Ivonu Spurnou, tajemnici IQRF Alliance.   

Celá tisková zpráva zde. 

Ivona Spurná
ivona.spurna@iqrfalliance.org
www.iqrfalliance.org

Pin It